TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Centrum Technologii Wodorowych i Odnawialnych Źródeł Energii

Mistrzostwa IT

Data: 14.10.2022

09 października prof. dr hab. inż. Andrzej Kaźmierczak, dzięki uprzejmości firmy V8 TEAM, wziął udział w panelu ekspertów on-line w ramach Mistrzostw IT pt.; Branża IT w dobie cyfryzacji. Panel odbywał się w Poznaniu na terenie Targów Poznańskich w ramach PGA Arena. Tematyka debaty dotyczyła współpracy nauki z przemysłu. Poruszone zagadnienia dotyczyły celowości i sposobów pobudzania innowacyjności gospodarczej oraz metod współpracy uczelni z przedsiębiorstwami. W debacie wzięli udział:

• dr inż. Michał Grabia – dyrektor Poznańskiego Instytutu Technologicznego – Sieć Łukasiewicz,
  • Szymon Płoński – ekspert koordynator zespołu w Agencji Rozwoju Przemysłu, Dyrektor Strategii w Dolnośląskiej Dolinie Wodorowej,
  • Paweł Nowak Dyrektor Działu Zarządzania Wiedzą – Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
  • Arkadiusz Majoch – New Technology Research and Development Director – Orlen SA,
  • Marcin Bartnicki Zastępca Redaktora Naczelnego – Wirtualna Polska,
  • Andrzej Kaźmierczak – Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny, Katedra Inżynierii Pojazdów, Zastępca Dyrektora Centrum Technologii Wodorowych i Odnawialnych Źródeł Energi

20221009_110735.jpg

20221009_105822.jpg